Escape Room - Zwiedzanie ekstremalne

Zapraszamy do ekskluzywnej i ekstremalnej przygody jaką jest przejście Niewidzialnej Przestrzeni w formie gry interakcyjnej. Jest to zupełnie inna wersja zwiedzania i przejścia naszej Przestrzeni. W tym pakiecie otrzymacie zupełnie nieznane i trudniejsze zadania do wykonania po ciemku, musicie odnaleźć zaginione artefakty, odgadnąć zagadki Tajemniczego Oka, odszukać drogę powrotną i pokonać swoje lęki. To wyzwanie dla odważnych i ambitnych graczy!

Przeszłaś/przeszedłeś już niezliczone kilometry w grach komputerowych, jesteś zwycięzcą najtrudniejszych planszówek i pokonałeś niejeden escape room? Pora sprawdzić swoje siły w najtrudniejszej przestrzeni zagadek – Niewidzialnej Przestrzeni.

Zafundujcie sobie doskonałą zabawę, ale taką, która oprócz uśmiechu, radości – da Wam możliwość zbliżenia się do siebie w przyjacielski sposób, poznania swoich możliwości, odkrycia ciekawych aspektów jakie dostarczają nam zmysły. Oczywiście po przygodzie w Niewidzialnej Przestrzeni – możecie kontynuować dalszą część wieczorka według własnych planów.

Zainteresowani ofertą?

Umów wydarzenie

Zapraszamy serdecznie do indywidualnego umówienia terminu spotkania. Nasz specjalista od imprez integracyjnych dla firm i instytucji przedstawi Pańtwu szczegóły wydarzenia. 

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy i możemy przygotować indywidualny program specjlanie dla Pańśtwa grupy.