OFERTA DLA FIRM
akcja integracja

Lepsza komunikacja

Wizyta u nas wniesie nowe wartości, które zaowocują podniesieniem skuteczności przekazywania informacji w firmie.

zgrany zespół

Przygotowaliśmy niezwykłe wyzwania, których głównym celem jest wzmocnić pracę grupową. Mityczny tzw. "dream team" jest możliwy!

Wzajemne zaufanie

Nie ma dobrej integracji ludzi bez zaufania do siebie. Dlatego z nami poznacie siłę prawdziwego zaufania. Otwórzcie się na nowy wymiar i jakość Waszych relacji.

Szukasz dla swoich współpracowników niecodziennej imprezy integracyjnej? W Waszej firmie skorzystaliście już z wielu form integracji jak wyjazdy w góry, parki linowe, paintball czy szkolenia motywacyjne i szukacie coś naprawdę świeżego i nowego, a zarazem o wysokiej wartości integracji ludzi? Jesteśmy przekonane, że nasza oferta w formie niespotykanej przygody w Niewidzialnej Przestrzeni przerośnie wasze oczekiwania!

W tej części oferty nie będziemy rozpisywać się dlaczego warto odwiedzić naszą interakcyjną wystawę, skupimy się teraz na przedstawieniu realnych korzyści jakie da Waszemu zespołowi przejście naszej może nie tyle co ekstremalnej, a niebanalnej trasy, pełnej tajemnic, zagadek i zadań do rozwiązywania.

W integracji zespołu jedną z najważniejszych rzeczy jest umiejętność komunikacji pomiędzy członkami grupy. Na co dzień komunikacja przebiega w nieskrępowany sposób, przy użyciu wielu kanałów – mowy werbalnej i niewerbalnej, przy pomocy nowoczesnych technologii jak wideorozmowy, telekonferencje, komunikatory tekstowe. Często ta komunikacja staje się bardzo systematyczna i zadaniowa, a gdzieś na dalszy plan schodzi pełny obraz sytuacji, zrozumienie nadawcy komunikatu, zrozumienie potrzeb i możliwości odbiorcy. Dlatego aby znacznie rozwinąć zdolności komunikacyjne oraz bardziej zintegrować grupę ze sobą przygotowaliśmy wiele ekscytujących i ambitnych wyzwań, które w małych grupach lub/i duetach wykonacie podczas tej przygody.

Przekonacie się, czy przy chwilowo wyłączonym jednym bardzo ważnym zmyśle wzroku pozostałe zmysły przejmą jego rolę i pomogą skutecznie wykonać zadania.

Nasza wystawa i jej elementy są tajemnicą strzeżoną nie mniej pilnie niż słynna Strefa 51 w Newadzie, dlatego każde zadanie to ambitna zagadka, którą wspólnie muszą rozwiązać członkowie Waszych ekip. Po takiej przygodzie w Niewidzialnej Przestrzeni wyjdziecie z nowymi wspomnieniami, nowymi umiejętnościami i nowym zapałem do wspólnej pracy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zapraszamy serdecznie do indywidualnego umówienia terminu spotkania. Nasz specjalista od imprez integracyjnych dla firm i instytucji przedstawi Państwu szczegóły wydarzenia.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy i możemy przygotować indywidualny program specjalnie dla Państwa grupy.

 

Rezerwacje dla grup zorganizowanych prosimy pod kontakt telefoniczny lub mailowy!

KONTAKT

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ADRES

ul. 1 Maja nr 9 lokal 81
46-020 Opole

E-MAIL

kontakt@niewidzialnaprzestrzen.pl

TELEFON

573 520 399

FORMULARZ KONTAKTOWY