WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE

Szukasz niesamowitej atrakcji na wieczorek kawalerski lub panieński? Może zamiast oklepanych i popularnych wypadów do baru czy dyskoteki wybierzecie dla swoich najlepszych przyjaciół i bliskich niecodzienną atrakcję, jaką jest przygoda w naszej Niewidzialnej Przestrzeni.

 

Taka wspólna przygoda dostarczy wam wielu niezapomnianych wrażeń, które będziecie mogli/mogły opowiadać już w trakcie zabawy na Sali ślubnej. To doskonały sposób, aby wspólnie spędzić godzinę czasu i lepiej zintegrować się tuż przed tym najważniejszym dniem w życiu. Ponadto umiejętności jakie zdobędziecie podczas pokonywania naszych wyzwań i tajemnic pozwolą Wam lepiej dogadywać się w związku oraz we własnym gronie przyjaciół.

Zafundujcie sobie doskonałą zabawę, ale taką, która oprócz uśmiechu, radości – da Wam możliwość zbliżenia się do siebie w przyjacielski sposób, poznania swoich możliwości, odkrycia ciekawych aspektów jakie dostarczają nam zmysły. Oczywiście po przygodzie w Niewidzialnej Przestrzeni – możecie kontynuować dalszą część wieczorka według własnych planów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zapraszamy serdecznie do indywidualnego umówienia terminu spotkania. Nasz specjalista od imprez integracyjnych dla firm i instytucji przedstawi Państwu szczegóły wydarzenia.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy i możemy przygotować indywidualny program specjalnie dla Państwa grupy.

 

Rezerwacje dla grup zorganizowanych prosimy pod kontakt telefoniczny lub mailowy!

KONTAKT

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ADRES

ul. 1 Maja nr 9 lokal 81
46-020 Opole

E-MAIL

kontakt@niewidzialnaprzestrzen.pl

TELEFON

573 520 399

FORMULARZ KONTAKTOWY