OFERTA URODZINOWA

Niewidzialne urodziny Zorganizowaliście już urodziny we wszystkich możliwych miejscach? W parku linowym, paintballu, na kręglach i szukacie coś naprawdę świeżego i nowego, a zarazem o wysokiej wartości edukacyjnej i integracji ludzi? Jesteśmy przekonani, że nasza oferta w formie niespotykanej przygody w Niewidzialnej Przestrzeni przerośnie wasze oczekiwania. 

Jeśli chcesz zorganizować niezapomniane i wyjątkowe urodziny zapraszamy na ciekawą interaktywną przygodę w ciemności. Zespół niewidzialnej przestrzeni zadba o wspaniały i ciekawy czas dla każdego solenizanta. Czas trwania zabawy urodzinowej to 3 godziny.

Oferta zawiera zabawy i animacje dostosowane do wieku urodzinowych gości, tort i przekąski we własnym zakresie solenizanta.

Koszt 400 zł do 10 osób. Dodatkowo możliwość organizacji wybranych warsztatów tematycznych Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zapraszamy serdecznie do indywidualnego umówienia terminu spotkania. Nasz specjalista od imprez integracyjnych przedstawi Państwu szczegóły wydarzenia. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy i możemy przygotować indywidualny program specjalnie dla Państwa.

 

Rezerwacje dla grup zorganizowanych prosimy pod kontakt telefoniczny lub mailowy!

KONTAKT

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ADRES

ul. 1 Maja nr 9 lokal 81
46-020 Opole

E-MAIL

kontakt@niewidzialnaprzestrzen.pl

TELEFON

573 520 399

FORMULARZ KONTAKTOWY